Trump se roztéká na obálce časopisu TIME. Zase o něco víc

14. 10. 2016 | Petr Michl
Na těchto dvou obálkách časopisu TIME se bude jednou v hodinách politického marketingu ilustrovat vývoj letošních prezidentských voleb v USA.V dnešním rychlém digitálním světě nemají obálky časopisů už takový dopad, jako měly kdysi. O to příjemnější je ovšem narazit na práci, která dokáže vystihnout dané téma kreativním a zapamatovatelným způsobem.

Přesně to dělá obálka časopisu TIME, který jde dnes do prodeje. Její autor Edel Rodriguez reagoval na aktuální situaci, kdy kolem Donalda Trumpa začíná houstnout atmosféra mimo jiné díky sérii obvinění kandidáta na post prezidenta USA ze sexuálního obtěžování. Navazuje na obálku Time ze srpna tohoto roku, která byla doplněná titulkem „Meltdown". Ten v aktuálním čísle zní: „Total Metdown," a oranžová hlava se žlutými vlasy prostá jakýchkoliv rysů tváře se tentokrát roztéká ještě více.

TIME dokonce připravil video s animací postupné přeměny obálky.

Ta je spojená s hlavním textem čísla pojmenovaným online „Inside Donald Trump's Total Meltdown" . Rodriguez, v minulosti hlavní art director časopisu TIME, byl o aktualizaci svého díla požádán šéfredaktorem, aby tak zachytil poslední vývoj událostí a sílící znepokojení uvnitř republikánské strany nad Trumpovým chováním. Donald Trump byl poprvé na obálce TIME jako významný byznysmen v roce 1989, aktuální číslo značí jeho šesté účinkování na první straně časopisu, tentokrát je ovšem v pozici roztékající se voskové figuríny. Silné a příznačné.
Zdroj: TIME

Štítky dokumentu: Kreativní inspirace

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: