Turkish Airlines podporuje FC Barcelona nejen finančně

27. 4. 2011 | KaS

Společnost Turkish Airlines, která je sponzorem fotbalového klubu FC Barcelona, se rozhodla podpořit klub a odměnit jeho fanoušky netradičním způsobem. Turkish Airlines vyrobila ve spoluprácio s Carlesem “Charly” Rexachem krátký dokumentární film, který mapuje úspěchy klubu zpětně do doby před 30 lety, kdy Rexach začínal jako juniorský hráč. Dokument bude ke shlédnutí na internetu a bude vysílán pouze na vybraném množství televizních kanálů.

Zástupce Turkish Airlines, Lenka Svobodníková,  k projektu dodává: „Tento krátký dokument zachycuje podstatu klubového ducha FC Barcelona a tedy také důvod, proč se společnost Turkish Airlines rozhodla stát se oficiálním sponzorem takto známého fotbalového velkoklubu. Doufáme, že tento film ocení veškeří příznivci klubu FC Barcelona a Turkish Airlines a že jim tím dokážeme přiblížit odvedenou práci, kterou se klub za posledních 30 let může pyšnit.“

Štítky dokumentu: YouTube
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.