TV Public je možná před krachem

2. 3. 2010 | ILE
Nejmenší televizní stanice TV Public je možná před krachem. S informacemi o neutěšené finanční situaci televize přišel sever Mediadnes.cz. Podle jeho informací televize dlouhodobě neplní své finanční pohledávky, a to v takové míře, že některým dodavatelům pořadů došla trpělivost.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.publictv.cz

Nejmenší televizní stanice TV Public je možná před krachem. S informacemi o neutěšené finanční situaci televize přišel sever Mediadnes.cz.
Podle jeho prohlášení televize dlouhodobě neplní své finanční pohledávky, a to v takové míře, že některým dodavatelům pořadů došla trpělivost. Diváci se tak ve vysílání nebudou setkávat například s pořadem Meziplyn, který byl dlouhodobě označován za jeden z nejkvalitnějších, které televize nabízela. Dodavateli pořadu došla trpělivost poté, co dluh TV Public za odvedenou práci dosáhl hranice 600 tisíc korun.
"Rád bych se vám, věrným divákům Meziplynu, osobně omluvil za to, že dnes další díl neuvidíte ani v televizi, ani na našich stránkách. Důvod je jednoduchý - přestože jde o stabilně jeden z nejsledovanějších pořadů televizní stanice Public, její vedení dlouhodobě nehradí faktury za pořad a vzhledem k tomu, že výše jejich dluhu už přesáhla 600 tisíc Kč, není již dále možné pořad dodávat," píše se na stránkách pořadu.
K tomu nelze nic dodat. Ostatně Mediadnes.cz to shrnul zdaleka nejlépe: "Až do konce února byla stále ve hře možnost, že je Public jakousi geniální pračkou peněz, případně jedinečným záměrem, který jsme jen nikdo nepochopili.  Nyní už ale začíná být jasné, že Public je prodělečným projektem, který se nebezpečně blíží fázi krachu. Záleží jen, kdy se některý z jeho věřitelů rozhodne zahájit insolvenční řízení."


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: