Twitter přichází s projektem Twitter Stories

3. 11. 2011 | VOt
Na novém webu Twitter Stories představuje sociální síť několik zajímavých příběhů lidí, kterým tweetování změnilo život. Každý měsíc přibudou další a další osudy uživatelů této mikroblogovací sítě.

Sociální síť Twitter představila před několika dny nový projekt Twitter Stories. Na internetových stránkách stories.twitter.com postupně zveřejňuje zajímavé příběhy lidí, jejichž tweety jim změnily život.

Osudy uživatelů mikroblogovací služby popisují krátká videa a články, které mají malý rozsah. Pohybují se okolo 100 až 150 slov. V současné chvíli je na webu k dispozici první várka patnácti příběhů. Další se budou objevovat každý měsíc. Čtenáři se teď mohou podívat například na příběh o muži, který díky Twitteru zachránil matčino knihkupectví nebo o uživateli, kterému tweet „Sh*t, I need a kindney“ pomohl získat ledvinu.

Novinky z webu Twitter Stories mohou uživatelé sledovat, kde jinde než na Twitteru prostřednictvím účtu @TwitterStories nebo pomocí hastagu #twitterstories.

 

Zdroj: www.mashable.com, www.cnn.com

Štítky dokumentu: Twitter
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.