Twitter přináší nové možnosti reakcí

19. 9. 2016 | Milada Zemanová
Nově mohou uživatelé Twitteru vykonávat akce přímo ze své timeline a pomáhat vývojářům lépe pochopit jejich chování.

V pátek 16. září 2016 představil Twitter update pro iOS, který v rámci reakcí na Tweety nabízí nové možnosti, které vám usnadní kontrolu toho, co na Twitteru vidíte a co ostatní vidí o vás. Mezi ně patří například volba přestat sledovat uživatele nebo označit, že se vám nelíbí tweet. Níže se můžete podívat na porovnání starého a nového rozhraní.

Dříve bylo nutné pro vykonání reakce kliknout na tři tečky u Tweetu, v aplikacích pro iOS je tato možnost nahrazena znakem šipky pro rozbalení, která vás navede rovnou k nabídce požadovaných akcí.

Přestat sledovat

Tato akce je nejjednodušší, kterou můžete vykonat, pokud už nechcete sledovat něčí Tweety. Pokud byste se v budoucnu rozmysleli, můžete daný účet znovu začít sledovat.

To se mi nelíbí

Pokud označíte Tweet jako „to se mi nelíbí“, pomáháte tak Twitteru lépe pochopit, jaké typy příspěvků byste chtěli vídat méně na své domovské timeline. Je ovšem dostupná pouze u iOS. Obdobnou funkci již nyní můžete využívat na Facebooku.

Všechny uvedené funkce mají pomoci Twitteru, aby byl více personalizovaný pro své uživatele. Tedy něco, o co se Twitter dlouhou dobu nesnažil. Se zavedením algoritmického filtrování tweetů ve feedu uživatelů k tomu však musí přistoupit. Jaké změny přinesou novinky pro iOS v chování uživatelů zjistíme v následujících měsících.

Zdroje: Twitter, Socialmediatoday

Štítky dokumentu: Twitter
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: