Twitter získává TweetDeck

25. 5. 2011 | bN
Twitter konečně oznámil, že získal TweetDeck. „Tato akvizice je pro nás významným krokem vpřed,“ uvedl výkonný ředitel Twitteru Dick Costolo

Po několika měsících nepřestávajícího mediálního šumu, Twitter konečně oznámil, že získal TweetDeck. „Tato akvizice je pro nás významným krokem vpřed,“ uvedl výkonný ředitel Twitteru Dick Costolo. „TweetDeck zajišťuje značky, vydavatele, marketéry a další svou mocnou platformou, aby mohli v reálném čase sledovat všechny konverzace, na nichž jim záleží.

Pokud si nejste jisti tím, co vše TweetDeck umí, podívejte se na krátké video.

Costolo a výkonný ředitel TweetDecku Iain Dodsworth dali jasně najevo, že vývoj TweetDecku bude pokračovat a že bude i nadále do značné míry nezávislý. „Změna může být nevyhnutelná, ale zůstává stále stejný tým se sídlem v Londýně, se stejným cílem a produkty, a nyní i s podporou a zdroji, které nám umožní růst a odpovídat na ještě větší výzvy,“ dodává Dodsworth.

Twitter nezveřejnil cenu akvizice, ale v některých zprávách se hovoří o částce kolem 40 milionů amerických dolarů. Twitter soupeřil o TweetDeck několik posledních měsíců. Jeho hlavním konkurentem byla společnost UberMedia.
 

Zdroj: www.mashable.com

Štítky dokumentu: Twitter YouTube

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: