Vagón plný Pokémonů v Japonsku láká ke koupi nových her pro Nintendo

11. 9. 2018 | Kristýna Vozková
Že jsou Pokémoni už dávno out? V Japonsku rozhodně ne. Tématické vlaky tu propagují nové hry pro Nintendo „Let's Go, Pikachu!" A „Let's Go, Eevee!”.

Ne, tohle nejsou vláčky pro děti, ale pro dospělé. Dva vlaky, projíždějící trasy Ginza a Marunochi v japonské metropoli Tokio, zavedly své cestující na několik dní do světa Pokémonů.

Nintendo jejich prostřednictvím totiž propagovalo své nové hry „Let's Go, Pikachu!" a Let's Go, Eevee!". Cestující si tak mohli mezi 19. a 30. srpnem užít malou ochutnávku legendárního světa, se kterým jsme se setkali poprvé již v roce 1997.

Podlaha vagónů byla pokryta trasami, se kterými se hráči v nových hrách setkají, tematických motivů byly plné zdi, stropy i sedačky. Nechyběli samozřejmě hlavní hrdinové Pikaču a Eevee a také další staří známí jako Misty, Profesor Oak nebo Brock. Někteří z nich se však dočkali nových outfitů a nebo účesů.

Spuštění samotné hry je plánováno na 16. listopadu tohoto roku. Do té doby si fanoušci mohou pustit staré díly seriálu a hry si koupit v předprodeji. K dispozici jsou buď samotné nebo včetně doplňku Poke Ball Plus.

Zdroj: lacriaturacreativa.com


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: