Vítězka letošního Wimbledonu Markéta Vondroušová je novou tváří FOOTSHOP Sneaker Socks

17. 7. 2023 | redakce
Tomu říkáme dobré načasování představení vlastní kolekce. Tváří FOOTSHOP label ponožek Sneaker Socks je čerstvá vítězka Wimbledonu, Markéta Vondroušová, a skateboardista David Luu.

Footshop přichází s novým dlouhodobým projektem ve formě FOOTSHOP label ponožek. První kolekce kvalitních ponožek ‘Sneaker Socks’ byly navrženy tak, aby ladily se stylem oblíbených tenisek a umožňovaly všelijaké barevné i vzorové kombinace. Svou tvář kolekcím propůjčil profesionální skateboardista a Youtuber David Luu a česká tenistka Markéta Šimková Vondroušová, která o víkendu ovládla slavný Wimbledon v ženské dvouhře.

Nabídku hravých ponožek bude Footshop do budoucna rozšiřovat, příští várku plánuje uvést již letos na podzim. Sneaker Socks jsou vhodnou volbou do všech tenisek, ovšem design prvních kolekcí byl navržen tak, aby šel ruku v ruce se stylem konkrétních modelů Vans Knu Skool, adidas Samba, adidas Gazelle, Nike Air Max 1 a Nike Air Force 1.

Footshop zatím uvedl na trh celkem šest vzorů Sneaker Socks ve velikostech 36 až 46. Většinu lze koupit v hned několika barvách, přičemž kolekce The Bubble Socks a The Stripes Socks se prodávají po třech různobarevných párech. Ponožky pak klientovi dorazí v malé krabičce na boty.

Zdroj: FOOTSHOP


Kam dál? 


Zdroj: Stock photos on Shutterstock

Ne všechna tenisková spojení s celebritou jsou šťastná. Kanye West loni v reakci na jeho antisemitská prohlášení dostal kopačky od Adidasu a dalších značek, a jeho jmění se poté výrazně propadlo. Zjistěte, o kolik

Štítky dokumentu: Budování značky

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: