Vlastníkem Vltavy.cz se stal holding Obchodní dům

2. 6. 2010 | ILE
Jeden z nejstarších internetových obchodů v české republice Vltava.cz má nového vlastníka. Stal se jím holding Obchodní dům, do kterého patří například Kasa.cz, Obchodni-dum.cz nebo Megaobchod.cz. Cenu za transakci ani jedna ze stran nezveřejnila. Odprodej Vltavy byl podle investiční společnosti Mileston kulantně nazván zakončením procesu kompletní stabilizace firmy.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

Jeden z nejstarších internetových obchodů v české republice Vltava.cz má nového vlastníka. Stal se jím holding Obchodní dům, do kterého patří například Kasa.cz, Obchodni-dum.cz nebo Megaobchod.cz. Cenu za transakci ani jedna ze stran nezveřejnila.
Odprodej Vltavy byl podle investiční společnosti Mileston kulantně nazván zakončením procesu kompletní stabilizace firmy. Důvod transakce, která podle některých spekulací nepřesáhla výši několika milionů korun, je však jasný. Z kdysi největšího internetového obchodu totiž zbyla pouze poměrně silná značka a holding Obchodní dům je v tomto ohledu jedním z mála logických partnerů. Vltava navíc přinese do jeho portfolia i nové typy produktů a rozšíří skupinu loajálních zákazníků.
 


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: