Vtipný kraťas týdne: Apple a parta korporátních outsiderů vám poradí, jak efektivně pracovat z domova

17. 7. 2020 | Eva Dragulová
Parta smolařů ze série „Apple at Work“ je zpátky! Krátký film Applu ukazuje útrapy homeofficu, u kterých se nutně zasmějete.
„Můžete mít ty nejlepší taktiky na světě a peníze. Když budete mít špatně strategii, neuspějete.“ 1
  • Jak zlepšit efektivitu prodeje?
  • Jak komunikovat se zákazníky?
  • Jak vycházet vstříc klientům?
  • Jak zpracovat funkční strategii?
Nezůstávejte pozadu!
Zanechte nám kontakt, obratem se s vámi spojíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
1 1 zdroj: Mark Ritson

obr

Pracujete z domova? A máte na sobě kalhoty? Apple ví, že práce z vlastního obýváku není žádný med. Do svého nového filmu, který originálně komentuje a taky paroduje kult homeofficu, proto zakomponovala ječící děti, nezvladatelné deadliny a nesnesitelné šéfy. Obsadila do něj znovu oblíbenou partičku z prvního filmu „The Underdogs" . A co si z filmu máte však odnést především? Pracovní adrenalin vám pomohou hravě zvládnout produkty Apple. S nimi budete kreativní i v bojových podmínkách!

Apple volí film k propagaci svých produktů podruhé. V dubnu 2019 spatřil světlo světa výše zmíněný snímek „The Underdogs“, kde jsme poprvé mohli potkat se čtveřicí kolegů, kteří jsou tak trochu smolaři. Film vypráví o tom, jak se mají za dva dny připravit na důležitou prezentaci. No a jak to udělat bez stresu? Přece pomocí produktů Apple, které spolu všechny vzájemně kooperují, takže s nimi máte vlastně poloviční práci. Herci byli zábavní, dává tak smysl, že se Apple pustil do pokračování.

Oblíbené postavy, kterým se lepí smůla na paty, tentokrát musí vymyslet nějaké ekologické a udržitelné balení produktů. Ve svém novém kraťasu nám Apple servíruje snad všechny stereotypy, s nimiž se při práci doma můžeme potkat: Od vzpurných potomků, přes kolegy s kravatou, kteří si ale tak nějak zapomněli obléct kalhoty, po drsnou šéfovou, která vám položí telefon a škrtne půlku budgetu, ani nemrknete.

V Apple se k tomu vyjádřili takto:

„Smolaři jsou zpět, potýkají se s novou nejistou realitou. V jejich světě je však jedno přece jen jisté: výrobky Apple jim pomohou s kreativitou a produktivitou, i když musí pracovat z domova. Pořád totiž fungujeme ve světě deadlinů, meetingů, skupinových chatů, konferenčních hovorů, kolegů a šéfů. Jenže je to taky svět dětí, psů a bezsrstých koček. A taky je to svět, kdy kooperace nikdy neselže, ať už tým používá iPady, iPhony, iMacy, MacBooky nebo všechno z toho. Práce z domova není žádná novinka, ale to, co společně dokážete stvořit nové přeci jen je.“

I když hlavními hvězdami filmu jsou samozřejmě „Smolaři“, stejně důležitou roli hrají produkty značky Apple. Film je jimi doslova prošpikovaný. Ve videu uvidíme sluchátka AirPods, Macy, iPady, chytré hodinky iWatch, iPhony a samozřejmě také aplikace jako FaceTime nebo Pages. Nemáte doma skener? Stačí vám telefon a také appka Notes!


Tip redakce

Připomeňte si první krátký film série Apple at Work, v kterém nechybí despotická šéfová šířící strach, krutý deadline a vývoj obalu produktu. V tomto případě skutečně revolučního: kulaté krabice na pizzu.  

Zdroje: I download blog, Apple Insider, Tekdeeps

Štítky dokumentu: Apple Kreativní inspirace

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: