Vůně smažené slaniny místo budíku? S iPhonem ano!

12. 3. 2014 | Irena Šovčíková
Budíky nemá nikdo rád. Ale co takhle voňavý budík s aromatem smažené slaniny? To už zní líp, že? Pro majitelé iPhonu už to nemusí být sen, ale realita.

Existuje jen málo lidí, které by těšilo ranní vstávání. Pro mnoho z nás je proto zazvonění budíku skoro nejhorší částí dne. A ať už si nastavíte sebehezčí melodii, po chvíli se z ní stane neskutečně otravný zvuk. Co kdyby vás ale každé ráno probudil zvuk praskající slaniny na pánvičce a hlavně její neodolatelná vůně? To není sen, pro majitele iPhonů to může být realita.

Oscar Mayer, americký výrobce masných výrobků spadající pod Kraft Foods, se rozhodl pomocí moderních technologií usnadnit zatím 4 700 šťastným testerům jejich ranní vstávaní. Speciální adaptér, který se zapojí do konektoru na sluchátka, totiž při spuštění začne uvolňovat aroma slaniny na pánvi, dokonalou atmosféru doplní zvuková kulisa praskání tuku na pánvi. Zájemci, kteří chtějí tuto vychytávku vyzkoušet, se mohou na speciální microsite přihlásit do betatestu produktu s názvem Wake Up And Smell The Bacon. Dobrovolníků je ale mnoho a přístrojů jen necelých pět tisíc - na ty, na které se neusmálo štěstí tak čeká alespoň aplikace, která budí pomocí zvuků smažené slaniny. Vůně to sice není, ale lepší než drnčení klasického budíku u hlavy, že?

Nejde ale jen o dobrý produkt. Za zmínku stojí i samotné zpracování - zájemce selektuje jednoduchý, relativně zábavný test. Pokud se však nezařadí mezi necelých 5 000 vybraných, smutnou zprávu jim nesdělí pár řádek více či méně formálního textu, ale sám slaninový šéf u Oscar Meyer, Phil Roudenbusch ve speciálním videu. To je mnohem příjemnější, než přečíst si další omluvnou frázi. Navíc, ve hře je i další šance získat tento vícevjemový budík - každé sdílení na Twitteru nebo e-mailem znamená zařazení zpět do slosování. I výprava videa, které tento produkt představuje je výborná, stejně jako zpracování webových stránek. Jednodušše dokonalá prezentace marketingové aktivity. Je totiž jasné, že jakmile vás budík příjemně vzbudí vůní slaniny, pravděpodobně vás přepadne chuť i na tu skutečnou - třeba právě od značky Oscar Mayer.

Zdroj: DigitalBuzzBlog

Štítky dokumentu: Mobilní zařízení

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: