Vydavatelství Centrum Holdings představilo večerník Insider, první číslo vyjde dnes

1. 12. 2011 | BVo
Dnes v odpoledních hodinách vyjde první číslo nového večerníku Insider, který je určen výhradně po čtečky a tablety. Šéfredaktorkou je reportérka Sabina Slonková.

Mediální společnost Centrum Holdings, která provozuje zpravodajský server Aktuálně.cz, včera uvedla nový večerník Insider, který bude primárně určený pro čtečky a tablety. Deník, který má nabídnout exkluzivní obsah, bude vycházet pouze v elektronické podobě každý čtvrtek v 16 hodin. První číslo vyjde už dnes odpoledne.

Večerník Insider povede Sabina Slonková, přední reportérka Aktuálně.cz, kde bude působit i nadále. Na obsahu večerníku se bude podílet velká část jejích kolegů ze zpravodajského serveru. Přispívat však budou i novináři, kteří na Aktuálně.cz nepůsobí, například bývalý zástupce šéfredaktora Lidových novin a šéfredaktor Skylink David Shorf nebo ředitel digitální sekce agentury OMD Martin Šebesta.

Roční předplatné vyjde čtenáře na 990 korun. Firma nabízí i možnost zakoupit si dotovanou čtečku Kindle 4 za 3599 korun nebo Kindle 3 za 4299 korun.
 


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: