Vysílání ČT4 je dostupné na mobilech s Androidem

18. 4. 2011 | KaS
Sportovní program České televize - ČT4, budou moci její příznivci sledovat živě na chytrých mobilech postavených na platformě Android.

Sportovní program České televize - ČT4, budou moci její příznivci sledovat živě na chytrých mobilech postavených na platformě Android. Aplikaci vyvíjela ČT společně s firmou Inmite. Nyní již ČT pokrývá tři platformy - vysílání v iPhonech a chytrých Nokiích bylo zprovozněno v uplynulém měsíci. Stejně jako na těchto paltformách umožňuje aplikace pro Android číst aktuální sportovní zpravodajství členěné do rubrik. K dispozici je pak aktuální programové složení ČT4 včetně možnosti pustit si živé vysílání.

Dostupný by také měl být internetový videoarchiv pro iVysílání ČT. Do konce léta letošního roku by měla být dokončeno budování vysílacího schématu ČT pro mobilní platformy, posléze již budou aplikace pouze aktualizovány a vylepšovány.

Štítky dokumentu: Mobilní aplikace
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.