Young MBSA: Setkání manažerů, podnikatelů i nepodnikatelských profesí při bowlingu s reprezentantem Jiřím Uhlířem

15. 2. 2010 | TMJ | zdroj: www.youngmbsa.cz
Networkingová akce Young MBSA, koncipovaná jako setkání manažerů, podnikatelů i nepodnikatelských profesí, se koná v pátek 26. února v pražském bowlingovém centru RADAVA. Akce bude mít tentokrát sportovní charakter, kdy členové a hosté vzájemně poměří síly v přátelském bowlingovém turnaji za účasti reprezentantů ČR v bowlingu. O koučing hráčů a celkově zajímavý program akce, kterou pořádá Young MBSA ve spolupráci se Sdružením mladých manažerů ZS ČR, Sekcí mladých psychiatrů Psychiatrické společnosti ČLS JEP, Společností mladých agrárníků ČR a dalšími, se postará dlouholetý reprezentant České republiky v bowlingu Jiří Uhlíř a také juniorský reprezentant Tomáš Bílek.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

Praha 12. 2. 2010 – Networkingová akce Young MBSA, koncipovaná jako setkání manažerů, podnikatelů i nepodnikatelských profesí, se koná v pátek 26. února v pražském bowlingovém centru RADAVA. Akce bude mít tentokrát sportovní charakter, kdy členové a hosté vzájemně poměří síly v přátelském bowlingovém turnaji za účasti reprezentantů ČR v bowlingu. O koučing hráčů a celkově zajímavý program akce, kterou pořádá Young MBSA ve spolupráci se Sdružením mladých manažerů ZS ČR, Sekcí mladých psychiatrů Psychiatrické společnosti ČLS JEP, Společností mladých agrárníků ČR a dalšími, se postará dlouholetý reprezentant České republiky v bowlingu Jiří Uhlíř a také juniorský reprezentant Tomáš Bílek.
V první části akce se budeme do sportovní disciplíny snažit proniknout díky instruktáži, krátké informaci o pravidlech, bowlingových žebříčkách, a zejména praktickým ukázkám Jirky Uhlíře a Tomáše Bílka. Následovat bude rozdělení do skupin a zahájení přátelského turnaje, během kterého budou reprezentanti průběžně hráče koučovat.
V rámci klání proběhne i tzv. „speednetworking“. V druhé části večera je na programu pohoštění a závěrečný volný NETWORKING a business mixér.

Krátké představení reprezentantů:

Profihráč a trenér Jiří Uhlíř: Bowling hraje od roku 1995. Je několikanásobným mistrem a vicemistrem ČR v jednotlivcích a dvojicích. ČR reprezentoval na prestižních světových
kláních – na Mistrovství Evropy, Mistrovství světa, Evropském i Světovém poháru jednotlivců. Trenérskou licenci má od roku 1994. Dva roky působil jako hlavní asistent trenéra juniorské reprezentace; juniory doprovázel také na Mistrovství Evropy. Je předseda ČBA pro region Jižní Čechy a spolumajitel čtyřdráhového bowlingového centra v Táboře.

Juniorský reprezentant Tomáš Bílek: Bowling hraje od svých 13 let. Je několikánásobným medailistou z juniorských mistrovství republiky. Třikrát se nominoval na ME juniorů. V loňském roce postoupil na ME do finálové části Masters, kterou hraje nejlepších 24 hráčů Evropy. Je stálým členem týmu BC Tábor, který hraje nejvyšší soutěž v Čechách – Extraligu tříčlenných družstev.
Rozhovory k tématu si budete moci přečíst na http://www.youngmbsa.cz/cs/rozhovory/ kam postupně budou přibývat tematické příspěvky.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: