YouTube nabízí víc možností

28. 2. 2012 | Bednářová Daniela
Po změně vzhledu přichází na portál YouTube další řada změn. Google se zviditelňuje.

Čím víc sledujete a přidáváte různá videa na YouTube, tím víc se YouTube snaží, aby vás to bavilo. Tedy tak to alespoň říká sama společnost. Novou službou, kterou teď u vašich oblíbených videí najdete, je propojení s profilem na sociální síti Google+.

Po proměně vzhledu, která přišla v loňském roce, přichází další sada změn. Jedním ze znaků je větší provázanost s Googlem, který YouTube vlastní. Na serveru YouTube nově můžete sdílet svůj Google+ účet nebo stránku. Dalším prvkem, který v panelu na levé straně přibyl, jsou kanály.
Do svého vlastního kanálu můžete vkládat videa a seznamy skladeb a můžete je i sdílet nebo přidat komentáře.

Jistých změn doznala i domovská stránka a seznam kanálů. Za 3 hlavní změny v tomto ohledu považuje YouTube zvýraznění názvu videa a jeho snadnější sdílení. Dalším je tlačítko “+”, které k provázaným věcem přitáhne více pozornosti a třetí změnou je čistší styl vycházející z přidávání videí do playlistu.
Jednodušší má být i úprava videa, v poznámkovém editoru je více možností, včetně nové palety barev. K dispozici jsou i šablony na poznámky.

Všechny tyhle změny by měli uživatelům usnadnit a zpříjemnit práci či pobyt na portálu. Jedním z důvodů je i snaha rozšířit své publikum. Toho se snaží dosáhnout i oslovením některých předních Hollywoodských tvůrců. Ti mají speciálně pro YouTube vytvářet originální obsah. Na tuhle spolupráci kývl například režisér Rychle a Zběsile Justin Lin.

Zdroje: www.socialmediaexaminer.com, www.youtube-global.blogspot.com

Štítky dokumentu: Google YouTube

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: