YouTube spustil cloud editor videí

18. 6. 2010 | IKE
YouTube skvěle předvádí, jak se má pečovat o své uživatele - klienty. Po kampani zaměřené na podporu rozvoje marketingu v rámci tohoto videoportálu (a druhého největšího vyhledávače na světě) přichází s nástrojem, který by mohl výrazně zvednout kvalitu uploadovaných videí z řad běžných uživatelů. Je jím, jak jinak, program, sloužící k základní úpravě videozáznamu před finálním uploadem.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

YouTube skvěle předvádí, jak se má pečovat o své uživatele - klienty. Po kampani zaměřené na podporu rozvoje marketingu v rámci tohoto videoportálu (a druhého největšího vyhledávače na světě) přichází s nástrojem, který by mohl výrazně zvednout kvalitu uploadovaných videí z řad běžných uživatelů. Je jím, jak jinak, program, sloužící k základní úpravě videozáznamu před finálním uploadem. A to vše v cloudovém prostředí. Tedy bez nutnosti cokoli instalovat.
Pochopitelně se nejedná o náhradu za plnohodnotný software. Ale pro základní úpravy, jakými jsou kompilace vícero videí, ořezy a práce s audiostopou to bohatě stačí.
A u toho posledního zmiňovaného se ještě vyplatí pozastavit. YouTube totiž dalo k dispozici svou knihovnu audiostop nazvanou AudioSwap.

Štítky dokumentu: Mobilní aplikace YouTube

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: