YouTube živě odvysílá koncert kapely Coldplay

26. 10. 2011 | BoB
Web pro sdílení videí YouTube společně s firmou American Express a hudebním serverem VEVO poskytne fanouškům živý přenos z koncertu britské skupiny Coldplay, který proběhne dnes v Madridu.

Dnes večer odvysílá YouTube ve spolupráci se společností American Express a hudebním videoserverem VEVO živý přenos z koncertu známé britské kapely Coldplay, který se uskuteční v Madridu ve Španělsku.

Kapela zde vystoupí v rámci projektu American Express Unstage, který spojuje populární hudebníky s renomovanými režiséry. Program startuje už dnes odpoledne. Britští Coldplay jsou však na programu jako poslední, a tak vysílání bude zahájeno přesně ve 22:00 na oficiálním YouTube kanálu skupiny.

Akce se uskuteční dva dny poté, co se na pulty dostalo jejich páté studiové album s názvem MYLO XYLOTO, které nahrávali v Londýně.

Nejznámější web pro sdílení videí má s vysíláním živých přenosů už několik zkušeností. Na YouTube mohli uživatelé sledovat třeba koncert Paula McCartneyho nebo kapely U2. Server má v plánu nabízet uživatelům i nadále různé hudební akce a také sportovní přenosy.

 

Zdroj: www.cbsnews.com, www.nytimes.com
 

Štítky dokumentu: YouTube
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: