Zdravotní stav Steva Jobse je podle bulváru velmi špatný, zpráva srazila cenu akcií Applu

17. 2. 2011 | TAM
Pětapadesátiletého Steva Jobse, dlouhodobého šéfa Applu, který je v současné době na dobu neurčitou na zdravotní dovolené, čeká podle bulvárního plátku National Enquirer posledních pár měsíců života. Informaci, která se zakládá na paparazzi fotografii výrazně pohublého Jobse před vyhlášenou klinikou pro léčbu rakoviny převzala téměř všechna americká média.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

Pětapadesátiletého Steva Jobse, dlouhodobého šéfa Applu, který je v současné době na dobu neurčitou na zdravotní dovolené, čeká podle bulvárního plátku National Enquirer posledních pár měsíců života. Informaci, která se zakládá na paparazzi fotografii výrazně pohublého Jobse před vyhlášenou klinikou pro léčbu rakoviny převzala téměř všechna americká média. Akciový trh, který si dobře uvědomuje Jobsovu roli ve vedení firmy na zprávu zareagoval propadem akcií společnosti o 1,5 procenta ještě před zahájením obchodování na Wall Streetu.

National Enquirer prohlásil, že Jobsovi zbývá posledních pár týdnů, maximálně měsíců života. Klinika, kterou Jobs navštěvuje, totiž léčí především "beznadějné případy". V roce 2009 v ní zemřel herec Patrick Swayze. Podle bulváru na této klinice Jobs v současné době prochází chemoterapií, která má pomoci při léčbě relapsu rakoviny slinivky břišní.

Zástupci Applu celou situaci odmítli s ohledem na Jobsovo přání jakkoli komentovat.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: