Zjistěte s Likesterem, co se líbí vašim přátelům!

5. 5. 2011 | bN
Likester je novou sociální sítí, která je schopna prostřednictvím monitoringu “Likes“ na Facebooku řídit sociální komunikaci.

Likester je novou sociální sítí, která je schopna prostřednictvím monitoringu “Likes“ na Facebooku řídit sociální komunikaci. Likester si klade za cíl vyřešit problém značek i jednotlivců. Jeho stránka, která byla spuštěna na konci dubna 2011, vám ukáže, co je nejpopulárnější mezi vašimi přáteli i mezi všemi uživateli Facebooku. Zároveň můžete vyhledávat stránky v konkrétní lokalitě či oblasti, které získaly nejvíce „Likes“ nebo preference vašich přátel (kterým stránkám nejčastěji dali „palec nahoru“).

Zakladatel Likesteru Kevin McCarthy vysvětlil, v čem vidí jeho důležitost: „S nápadem Likesteru jsem přišel asi před rokem. Facebook totiž neukazuje kompletní obraz. To znamená, že pokud jsou vaše novinky zobrazovány každý den, nikdy nezjistíte celkový počet „Likes“ od vašich přátel (některé z nich se vám nikdy nezobrazí).“ K funkci Likesteru dodává: „V podstatě jsme chtěli zajistit strukturovaný formát, který umožní uživateli spravovat všechny tyto údaje. Náš běžný uživatel má ve své síti přátel 15 000 „Likes“. Jak by mohl vyhodnotit všechna tato data, kdyby neměl k dispozici službu, jako je ta naše? Účel této stránky je proto trochu nejasný. Se spuštěním Likesteru, jsme opravdu vytvořili to, co je dle mého názoru zajímavou sadou funkcí. Budeme i nadále flexibilní a pohotoví a budeme reagovat na to, co rezonuje v našich uživatelích.“

Pokud i vás zajímá, co se vašich přátelům líbí, vyzkoušejte si to na www.likester.com

Zdroj citace: www.fashgust.com

Štítky dokumentu: Facebook

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: