Zuckerberg: Vím, že jsme udělali spoustu chyb

24. 5. 2010 | LIL
Na blogu Roberta Scobleho byl včera zveřejněn email, který bloggerovi al v reakci na jeho řlánek sám Mark Zuckerberg. Text se týkal jak jinak než v současnosti stále častěji řešené otázky nedostatečné ochrany soukromí uživatelů na Facebooku. Scoble kritizoval zejména fakt, že Facebook v současnosti nedělá téměř nic, aby napravil klíčové věci, které uživatele v otázce zachovávání soukromí nejvíce poškozují.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

Na blogu Roberta Scobleho byl včera zveřejněn email, který bloggerovi al v reakci na jeho řlánek sám Mark Zuckerberg. Text se týkal jak jinak než v současnosti stále častěji řešené otázky nedostatečné ochrany soukromí uživatelů na Facebooku. Informaci přinesl server ReadWriteWeb.com.
Scoble kritizoval zejména fakt, že Facebook v současnosti nedělá téměř nic, aby napravil klíčové problémy, které uživatele v otázce zachovávání soukromí nejvíce poškozují.
Zuckerberg reaguje: "Nasloucháme veškeré zpětné vazbě a pokoušíme se vydefinovat zásadní témata k nápravě. Není pravda, že se nic neděje - radši ukážu finální řešení než abych o něm dlouze hovořil. Již tenhle týden budeme připraveni mluvit o spoustě hotových věcí. Vím, že jsme udělali spoustu chyb, ale věřím, že jejich výsledkem bude lepší místo pro uživatele, kteří budou plně chápat naše záměry..."

Štítky dokumentu: Facebook

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: