WebTop100 podcast: o Mybelka.cz s jejími zakladateli, Agnieszkou Kozlowskou a Adamem Farnym

11. 5. 2022 | Michal Mládek
Co dělat v rozpuku pandemie? Agnieszka Kozlowska a Adam Farny stvořili značku Mybelka a e-shop Mybelka.cz, na kterém prodávají personalizované kabelky šité na míru. V novém WebTop100 podcastu si s nimi Michal Mládek povídá o tom, jak se životním partnerům daří při budování online fashion byznysu z Českého Těšína.

Pozvánku do dalšího dílu podcastu WebTop100 přijali Agnieszka Kozlowska a Adam Farny, kteří stojí za značkou Mybelka a Mybelka.cz, což je e-shop specializující se na prodej personalizovaných kabelek šitých na míru. Zároveň jde o poměrně čerstvé zjevení na poli českého e-commerce a zároveň fashion businessu.

Agnieszka s Adamem jsou sehrané duo. Ostatně už nějakou dobu před tím, než spolu založili e-shop Mybelka.cz, začali při studiu právnické fakulty UK chodit. Agnieszka k módnímu byznysu přičichla už ve svých středoškolských letech, kdy odstartovala poměrně úspěšný fashion blog. Když posléze s Adamem přemýšleli, kam by je to v podnikání nejvíce táhlo, byla cesta fashion sféry naprosto logickou volbou. Zároveň bylo od začátku jasné, že e-commerce je jedinou schůdnou variantou vlastního byznysu.

Úplně první kabelku ušili slečně na svatbu, kam ji zároveň osobně zavezli, což se dá považovat za moment výrazně posilující sebevědomí obou zakladatelů k dalším krokům. Ihned po inkriminované svatbě přibyly objednávky další, a síla slova tak zafungovala ještě předtím, než byl postavený eshop. I z tohoto prvotního momentu se dá dedukovat, jak důležitá je i do této chvíle pro Mybelku práce s komunitami, obsahem a tím správným mixem influencer marketingových aktivit.

V podcastu se mimo jiné dozvíte o:

  • Návrhu e-shopu s pomocí papírových čtvrtek a pastelek:)

  • Specifikách personalizované výroby a logistice s ní spjaté

  • Práci s komunitami, PR, influencer marketingu

  • Klíčových kanálech pro výkonnostní marketing

  • Přístupu k rozvoji brandu a dalším rozvoje produktového portfolia

 

Nechte se inspirovat a užijte si podcast.

Rozhovor si můžete také najít na Spotify, stažení do mobilu pro poslech na cesty umožňují Google Podcasts nebo Apple Podcasts.

 

Tip redakce

26. dubna odstartovala největší česká soutěž digitálních projektů a tvůrců, WebTop100. Z projektů přihlášených do 15. května bude vylosováno 20, které budou mít přihlášku zdarma. Porovnejte svůj digitální projekt s konkurencí a získejte zpětnou vazbu od renomovaných odborníků. 

Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: