Adidas připravil pro Oktoberfest tenisky s úpravou proti zvratkám a politím pivem

6. 10. 2017 | Petr Michl
Svět tenisek je posedlý limitovanými edicemi. Adidas vytvořil pro letošní Oktoberfest model s DPBR ochranou. Tento akronym znamená „durable puke & beer repellent“. Co by se mohlo na největším pivním festivalu hodit víc?

Slavný Oktoberfest tento týden skončil. Tradiční svátek piva si užijete nejvíce s tuplákem v ruce a v kožených kalhotách. Letos bylo navíc dopředu jasné i ideální obutí. Adidas vytvořil pro největší pivní setkání speciální model tenisek.

Boty, které se prodávají bez 5 centů za rovných 200 euro, mají pochopitelně to správné barevné ladění. Mimo bílé podrážky je zdobí zemité hnědé tóny broušené kůže, zcela v souladu s obvyklou podobou Lederhosen. Látka ve stélce boty má pak kostkovaný vzor stejně jako ubrusy na stolech při Oktoberfestu. Slušivým detailem je i nápis Prost na boku. Prost znamená německy „Na zdraví“, zároveň je to i název této boty vycházející jinak z již klasického modelu München.Jakýmsi X faktorem je ale jejich specifická funkčnost, kůže je impregnovaná DPBR ochranou. Tento akronym přitom znamená „durable puke & beer repellent“. Lapidárně řečeno: poté, co vám někdo na boty vylije pivo nebo se dokonce pozvrací, stačí je jen lehce opláchnout a budete opět za největšího štramáka. To, že je tento model vyráběný nikoliv v Asii, ale přímo v Německu, není snad ani potřeba dodávat. Ke každému páru navíc dostanete i tuplák. Prost!Zdroje: Digital Trends , Forbes, BGR


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: