Americká společnost zajistí na FB 1000 fanoušků za 197 $

17. 8. 2010 | IKE
Dokud společnosti nepochopí, že honba za co největším počtem fanoušků na Facebooku je nesmysl, pokvete business s jejich obstaráváním. A cena za jednoho fanouška se bude snižovat. Novou laťku nastavila služba uSocial.net, která nabízí zajištění jedné tisícovky fanoušků za cenu 197 dolarů.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

Dokud společnosti nepochopí, že honba za co největším počtem fanoušků na Facebooku je nesmysl, pokvete business s jejich obstaráváním. A cena za jednoho fanouška se bude snižovat.
Novou laťku nastavila služba uSocial.net, která nabízí zajištění jedné tisícovky fanoušků za cenu 197 dolarů. A to ne ledajakých. Tito fanoušci mohou podléhat základní segmentaci - zákazník si může vybrat například jejich věk nebo dosažené vzdělání.
Podle zástuců služby je o nákup fanoušků zájem - důvodem je především cena a fakt, že tito fanoušci zákazníka nikdy neopustí. Překvapivým faktem však je, že jejich nákup realizují stejně často firmy jako jednotlivci.
"Ihned po spuštění jsme zaregistrovali množství osob, které kupovali fanoušky bez toho, aby s nimi měly jakýkoli další záměr," prohlásil ředitel služby Leon Hill. "To, že je někdo schopen zaplatit peníze, aby nezažíval onlinovou samotu, pro nás bylo více než překvapivé."

Štítky dokumentu: Facebook

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: