Aplikace brněnského startupu OrganizeTube nově i pro iOS7

13. 2. 2014 | Petr Michl

OrganizeTube uvedl aplikaci pro iOS7. Jejím posláním je organizace videí YouTube a DailyMotion z iPadu a iPhonu. Brněnský startup, který vyhrál cenu publika na loňském StarCube Show, přirovnává OrganizeTube k videopřehrávači na steroidech. Prostředí OrganizeTube funguje jako platforma pro intuitivní vyhledávání obsahu na YouTube a DailyMotion. Ovládání je velice jednoduché a systémem „drag and drop" si můžete do svého playlistu přetáhnout ve vteřině video třeba z news feedu Facebooku otevřeného v jiném okně.

OrganizeTube funguje už téměř rok ve své desktopové verzi. Vytvoření aplikace je reakcí na čím dál častější spotřebu video obsahu z mobilních zařízení, především pak z tabletů. Aplikace ve svézákladní verzi je zdarma, prémiová verze za 0,95 €, tedy cca za 26 Kč.

Důvěru v tento projekt vyjádřil ještě před vstupem týmu do loňského StarCube investicí Václav Muchna, majitele jedné z globálně nejúspěšnějších českých technologických společností, Y Soft.

Aplikaci stahujte na iTunes.

Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.