Ataxo koupilo stoprocentní podíl v H1

10. 1. 2011 | ČTK
Internetová firma Ataxo koupila konkurenční společnost H1.cz. Po spojení vznikne nejsilnější hráč na tuzemském trhu internetového výkonnostního marketingu. Firmy podrobnosti zveřejní ve středu. Výkonnostní marketing se zaměřuje na dosahování měřitelných výsledků reklamních kampaní na internetu.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

Internetová firma Ataxo koupila konkurenční společnost H1.cz. Po spojení vznikne nejsilnější hráč na tuzemském trhu internetového výkonnostního marketingu. Firmy podrobnosti zveřejní ve středu. Výkonnostní marketing se zaměřuje na dosahování měřitelných výsledků reklamních kampaní na internetu. "Akvizicí vznikne ze dvou největších společností v oboru jednoznačný lídr na trhu, který bude schopen spravovat všechny skupiny klientů," oznámily firmy. Spojení bude také znamenat vznik nových týmů i rozšíření působnosti v on-line marketingových službách.

Ataxo působí na středoevropském trhu více než deset let jako přední hráč v oblasti internetového a výkonnostního marketingu. Mezi jeho zákazníky jsou drobní živnostníci i velké nadnárodní korporace. Agenturní část se zabývá internetovým marketingem, Ataxo Interactive vyvíjí technologie zaměřené především na marketing na internetu. V roce 2010 společnost uvedla na trh nástroj pro monitoring sociálních médií v Česku a na Slovensku, Ataxo Social Insider.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: