Britskou televizní show Kráska a zvíře považují mnozí za zrůdnou

24. 8. 2010 | ČTK
Za zrůdnou označili kritici novou britskou reality show, v níž dva lidé - jeden znetvořený a druhý atraktivní - žijí ve společném domě plném zrcadel. Program připravuje televizní stanice Channel 4. Uvedla to agentura Reuters. V každé epizodě seriálu nazvaného Kráska a zvíře bude nesourodý pár jak uvnitř domu, tak i mimo něj pod dohledem kamer.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

Za zrůdnou označili kritici novou britskou reality show, v níž dva lidé - jeden znetvořený a druhý atraktivní - žijí ve společném domě plném zrcadel. Program připravuje televizní stanice Channel 4. Uvedla to agentura Reuters.
V každé epizodě seriálu nazvaného Kráska a zvíře bude nesourodý pár jak uvnitř domu, tak i mimo něj pod dohledem kamer. Ty budou sledovat, jaký vliv má vzhled člověka na utváření jeho osudu.
"Dát znetvořeného člověka do domu plného zrcadel ve jménu zábavy není ani dobrý ani vhodný námět pro televizní program," řekla ředitelka společnosti Mediawatch Vivienne Attisonová. "Vypadá to jako mimořádně zrůdná show," dodala.
Televize Channel 4, která žije z reklam, svůj šestidílný program hájí: "Seriál v takto otevřeném a přitažlivém formátu má být výzvou pro lidi, kteří vidí definici krásy velmi úzce," řekl mluvčí televize.
Program se dostal pod palbu kritiky za to, představuje někoho, kdo trpí Tourettovým syndromem (projevuje se bezděčnými záškuby těla a hlasovými tiky či nadáváním), má zakrslou postavu nebo trpí obsesí po plastických operacích. Podle kritiků televize zneužívá zranitelné lidi.
Reality show Kráska a zvíře se má objevit na televizních obrazovkách ještě letos nebo počátkem příštího roku.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: