Budoucnost videoher je tady: DreamCube nabízí opravdu imerzivní zážitek ze hry!

7. 10. 2021 | Barbora Vičarová
Ponořit se do hry opravdu všemi smysly a prožít celý zážitek, jako by se děl přímo ve vaší realitě. Tak právě to nabízí start-up DreamCube a s firmou už podepsali smlouvu basketballová NBA nebo Manchester United.

Představte si, že můžete videohrou ovládnout celou místnost, a to opravdu doslova. DreamCube je v podstatě obří černá kostka, uprostřed které stojíte a na všech jejích stěnách se odehrává děj hry, kterou si zrovna zvolíte. Ať už je to fotbalový nebo basketbalový zápas, tradiční hra tetrisu nebo poutavá střílečka. Zbrusu nová technologie uchvátila herní svět a podle dosavadního vývoje to vypadá, že takhle bude vypadat herní budoucnost ve virtuální realitě.

DreamCube je v podstatě interaktivní místnost o velikosti 80 metrů čtverečních. Jakmile vejdete dovnitř, stáváte se součástí virtuální reality a nepotřebujete žádné vybavení jako speciální brýle, sluchátka nebo madla do rukou, místnost vás snímá tak, jak jste. DreamCube je vybavena sadou kamer pro sledování pohybu a hardwarem pro mapování projekcí na všechny stěny.

Štítky dokumentu: Marketingové nástroje Startup
Sdílejte tento článek:
Podobné články: