Burger King umožní vyměnit vaše ex za Whoppera

13. 2. 2020 | Petr Michl
Nevypadá to na Valentýna na žádnou velkou oslavu, protože jste se už dávno dostali ze stavu „je to komplikované“ do „jsem single“? Je tu naděje… alespoň na jídlo zdarma. Burger King vám umožní vyměnit fotografie svých ex za Whoppera.


Zdroj: Burger King

Burger King se po dlouhé době spojuje s filmem, konkrétně se fem-power superhrdinským snímkem Podivuhodná proměna Harley Quinn

Jeho oficiální popisek distributora zní:

„Po rozchodu s Jokerem se Harley Quinn spojí s dalšími superhrdinkami, aby společně zachránily malou dívku z rukou obávaného narcistického padoucha jménem Black Mask. Správná psychoušská jízda může začít!“

Není tak divu, že si Burger King milující provokace vybral před svátkem svatého Valentýna jako nosné téma kampaně právě rozchod. 14. února mohou ti ve vztahu zhrzení přinést fotografie svých ex do vybraného počtu restaurací BK ve 4 velkých městech USA. Na místě je pak můžou vyměnit za Whoppera.

Tento rituál opuštění (a ve spojení s chutnou cenou útěchy možná i odpuštění) jde zrealizovat, i když už jste všechny fotografie dříve roztrhali. Dle Burger Kingu budou stačit i milostné dopisy, plyšová zvířátka nebo nějaký kus oblečení ještě vonící po vaší či vašem ex.

Burger King je známý především svým trollováním konkurence, ale umí kreativně uchopit i partnerství se zábavným průmyslem. Loni vymyslel s Netflixem k seriálu The Stranger Things takzvaný Upside Down Whopper. Tedy asi nejlínější možnou speciální úpravu burgeru, který byl jen postaven „na hlavu“.

Kam dál?

Pro Whoopper zdarma jste nedávno nemuseli hrabat vzpomínky na své ex. Burger King ho nabízel gratis lidem z Bronxu obtěžovaným filmovým turismem po snímku Joker.

 

Štítky dokumentu: Kreativní inspirace

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: