Česká spořitelna spouští první z produktových reklam nového marketingového konceptu

3. 4. 2017 | Petr Michl
Po příběhu o profesorovi Vojtovi spouští Česká spořitelna první z produktových reklam, jež ukazují příběhy jejích klientů. První z nich je inspirovaný mladou pětibojařkou Kateřinou Krejčí.V březnu Česká spořitelna představila nový marketingový koncept s mottem „Když ve vás někdo věří, dokážete víc.“ Po příběhu o profesorovi Vojtovi spouští první z produktových reklam, jež ukazují příběhy jejích klientů. První z nich je inspirovaný mladou pětibojařkou Kateřinou Krejčí a její maminkou, které banka prostřednictvím služby Moje zdravé finance pomohla najít další peníze v rodinném rozpočtu na výstroj a trenéra pro dceru. Spořitelna i tentokrát pomohla realizovat o pětibojařce Katce krátký dokument v podobě medailonku. 

V televizi poté poběží ode dneška, 3. dubna, produktový spot.


Takových příběhů má Spořitelna připraveno víc, jeden z nich je například o truhláři, jehož filmová tvář je jedna z těch, které jsou vidět na jejích nových billboardech.

Kampaň pro Českou spořitelnu navrhla kreativní agentura Young & Rubicam, natáčení produktového spotu svěřila produkci Bistro Films. Filmovou podobu spotu vtiskl režisér Marek Partyš a kameraman Dušan Husár, hudbu složil Filip Jelínek. Maminku si zahrála Amy Huck, velkou Katku Mia Agro. Spotem provází hlas Vandy Hybnerové.

Na mladé cílí ČS s hororem

Produkty cílené na mladou cílovou skupinu zpracovává Česká spořitelna výrazně odlišně od hlubokých lidských příběhů popsaných výše. Její produktové video propagující aplikaci Friends 24 je minutovým hororovým příběhem, v němž si zahraje i Barbie českého YouTube, Dominika Myslivcová, a její výstřih.Spot se natáčel se ve střešovické vozovně v režii Pavla Sadílka, o produkci se postarala Frame Production a postprodukci Tricks VFX.

Štítky dokumentu: Budování značky
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.