Český Twitterový účet nabízející zdarma SMS jízdenky byl zablokován

12. 7. 2010 | ILE
Téměř doslova pouze pár hodin slávy si užil zajímavý projekt, který se objevil na Twitteru. V jeho rámci bylo možné získat kódy k pražské SMS jízdence, kterou její majitel již využil, ale jíž ještě nevyprchala devadesátiminutová platnost. Spíše úsměvná služba, která, jak praví její autor neměla šanci fungovat (neboť žádostí o SMS jízdenku bylo nezpočet, kdežto vložené kódy byly za necelý týden fungování pouze tři).

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

Téměř doslova pouze pár hodin slávy si užil zajímavý projekt, který se objevil na Twitteru. V jeho rámci bylo možné získat kódy k pražské SMS jízdence, kterou její majitel již využil, ale jíž ještě nevyprchala devadesátiminutová platnost. Spíše úsměvná služba, která, jak praví její autor neměla šanci fungovat (neboť žádostí o SMS jízdenku bylo nezpočet, kdežto vložené kódy byly za necelý týden fungování pouze tři), měla sice minimální počet followerů, ale i tak se Dopravní podnik rozhodl jednat. Pravděpodobně na jeho popud totiž došlo k zablokování tohoto Twitterového účtu - a to jen pár hodin poté, co se případu chopila média.
Zlí jazykové ovšem tvrdí, že za deaktivací účtu nemusí být pouze včasný zásah ze strany Twitteru na základě stížnosti, ale špatně napsaný program, který zahltil rozhraní Twitteru příliš mnoha požadavky. Což je jeden z výrazných důvodů k zabanování uživatele.

Štítky dokumentu: Twitter

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: