Chcete vědět, jak se cítí vaše dítě v kočárku? Tak si to zkuste!

27. 5. 2016 | Kateřina Tauchenová
Miminka vám při koupi kočárku těžko řeknou, jak se jim v nich leží. A kladnou recenzi na sociální sítě také nenapíšou. Nezbývá tedy, než nechat rodiče, aby si kočárek vyzkoušeli sami na vlastní kůži.

Každý čerstvý rodič by si asi občas přál, aby si mohl se svým potomkem na chvíli vyměnit místo a vlézt si místo něj do kočárku. Pro několik šťastných rodičů se tento sen stal díky výrobci kočárků Kolcraft skutečností. Firma totiž vyrobila testovací kočárek v „dospělácké“ velikosti, aby si i rodiče mohli vyzkoušet, jaké to je, nechat se jen tak vozit.

Cílem této netradiční akce bylo podle firmy Kolcraft a agentury FCB, která kampaň pro firmu vytvořila, aby si rodiče miminek mohli ověřit, jak pohodlná a hladká je jízda v kočárku jejich značky Contours. Důvod byl prostý – novorozenci ani batolata vám nikam kladnou recenzi nenapíšou.

„Hlavním problémem při koupi kočárků je to, že miminko vám těžko řekne, jak se mu v kočárku leží a zda je pro něj pohodlný. A pro rodiče je velmi těžké se do jejich pocitů vcítit,“ uvedl pro server AdWeek kreativní ředitel agentury FCB Chicago Todd Tilford. „My jsme tento problém nyní vyřešili a rodiče díky tomu vědí, co kupují.“


Z promo videa, které z celé akce vzniklo, je jasné, že hlavním cílem agentury bylo především natočit skupinu dospělých, kteří se odvázali a popustili uzdu svému dětskému já. A také velmi překvapené reakce kolemjdoucích.


Nakonec je to mnohem lepší pohled a dokonce možná i lepší cíl celé kampaně, než jen účelová snaha dokázat, jak skvělé produkty značky Kolcraft jsou.

Otázkou tak zůstává pouze to, kdy začne Kolcraft kočárky pro dospělé vyrábět a prodávat ve velkém, aby si je unavení rodiče i lenoši mohli doopravdy užít kdekoliv a kdykoliv se jim zachce.

 

Štítky dokumentu: Kreativní inspirace

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: