Chytrý add-on FireFoxu

2. 12. 2009 | TMJ
Na zajímavý doplněk internetového prohlížeče FireFox, který by mohl zjednodušit vánoční nákupní horečku, upozornil server Tyinternety.cz. Jedná se o nástroj s názve The Invisible Hand, který v podobě nenápadné lišty v okně prohlížeče srovnává ceny zboží v e-shopech. A to plně intuitivně.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

Na zajímavý doplněk internetového prohlížeče FireFox, který by mohl zjednodušit vánoční nákupní horečku, upozornil server Tyinternety.cz. Jedná se o nástroj s názve The Invisible Hand, který v podobě nenápadné lišty v okně prohlížeče srovnává ceny zboží v e-shopech. A to plně intuitivně. Zadáte-li ve vyhledávači výraz, který The Invisible Hand rozpozná jako název produktu, ihned vám předloží nejlepší nabídku v celé síti. Stejně tak v případě, že prohlížíte produkt v e-shopu, předloží vám lukrativnější nabídku.
Add-on je v současné době lokalizován na trh v USA, Velké Británii a Německu, dá se však přepokládat, že by se později mohl rozšiřovat na další. Anebo vzniknou jeho následovníci, stvoření pro jeden jediný region.

Štítky dokumentu: E-Commerce

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: