Co si myslí Mark Zuckerberg o Google+?

7. 7. 2011 | bN
Bude na Facebooku v budoucnu také skupinový video chat? A co si myslí zakladatel Facebooku o Google+ Hangouts, nové funkci pro skupinový video chat?

Chtěli byste vědět, co si myslí Mark Zuckerberg o nové sociální síti Google+? Server Mashable položil zakladateli Facebooku při videochatu v Palo Alto (Kalifornie) dvě otázky:

1) Bude na Facebooku v budoucnu také skupinový video chat?

2) Co si myslí o Google+ Hangouts, nové funkci pro skupinový video chat?

Na první otázku Mark Zuckerberg řekl zkrátka, „že nic nejde vyloučit“, ale uvedl, že bychom neměli srážet hodnotu video chatu pouze mezi dvěma lidmi, a to zejména na platformě o velikosti Facebooku.

Okolo druhé otázky chodil výkonný ředitel Facebooku po špičkách. Zopakoval klíčový bod svých vyjádření, tedy, že následujících pět let bude o budování aplikací nad sociálními infrastrukturami, které byly vytvořeny v průběhu posledních pěti let.

Zuckerberg předpověděl, že mnoho společností, které tradičně neberou sociální sítě v úvahu, se bude zaměřovat na to, aby se začlenily do jejich aplikací. Jako jeden příklad zmínil např. Netfix, Google hned jako další.

„Vidím to jako jasné potvrzení toho, jakou hru budou v příštích pěti letech firmy hrát,“ vyjádřil se Zuckerberg ke vzniku sociální sítě Google+.
 

Zdroj: www.mashable.com

Štítky dokumentu: Facebook Google

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: