CZC.cz jde ve stopách Game Page. Nový herní pořad poběží i na Mall.tv

1. 3. 2019 | Petr Michl
Legendární herní pořad Game Page z obrazovek České televize má svého nástupce produkovaného prodejcem elektroniky CZC.cz. Jeho moderátorkou je Naomi Adachi, scénáristou je Jaromír Möwald, který tuto roli zastával i u pořadu na ČT.

GEEKové z CZC.cz spouští vlastní pravidelný herní pořad GPTV, který každý měsíc přinese souhrn toho nejdůležitějšího, co se odehrálo v gamingu. Nastartovat nový formát jim pomohou ostřílení tvůrci legendárního herního pořadu Game Page. GPTV bude k vidění na facebookovém profilu, Instagram TV a youtubovém kanálu CZC.cz. V repríze pořad uvede i Mall.tv. 

GPTV přinese prověřený mix herního zpravodajství a moderátorských vstupů. Základem obsahu každého dílu bude velká recenze aktuální hry, zpravodajství z herního světa a retro rubrika. Cílíme na hráče, kteří nemají čas průběžně sledovat každou herní novinku. Zato si rádi počkají, až jim to nejzajímavější naservírujeme v desetiminutovém přehledu,” vysvětluje dramaturgii pořadu jeden z jeho tvůrců, Jaromír Möwald, který má v CZC.cz na starosti právě gamingové projekty a byl také moderátorem a scenáristou pořadu Game Page na České televizi. Společně s ním bude na scénáři spolupracovat také herní novinář Ondřej Broukal a moderování se ujala Naomi Adachi, známá například z pořadu Dva3 České televize. 


Naomi Adachi. Zdroj: CZC.cz

V CZC.cz jsme rozjeli vlastní twitchový kanál a máme celou řadu dalších gamingových aktivit. Spuštění vlastního herního pořadu bylo logickým krokem,” dodává Jaromír Möwald. První díl GPTV byl vysílaný ve čtvrtek 28. 2. po 20:00 na facebookovém profilu a youtubovém kanálu CZC.cz. Podívat se na něj můžete níže.

 Pořad později poběží v repríze i na Mall.Tv.   

Na českém t rhu máme nejširší portfolio produktů pro hráče a teď jim nabídneme i vlastní gamingový pořad. GPTV navíc skvěle zapadá do naší obsahové strategie. V rámci ní dlouhodobě připravujeme kvalitní obsah pro opravdové geeky, ať už je to GEEK magazín nebo týdeník Geekoviny, ve kterém pravidelně představujeme nejnovější technologické vychytávky,” dodává Milan Duda, marketingový ředitel CZC.cz.  

Štítky dokumentu: Content Marketing
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.