CZC.CZ oživil tiskárnu od HP

14. 12. 2017 | Kateřina Němečková
Víte kolik je e na x-tou v první derivaci? Na tuto otázku živá tiskárna od CZC.CZ odpověď sice neznala, ale ostatní otázky kolemjdoucích bravurně zodpověděla. Na co byste se zeptali vy?

Studenti pražské ČVUT (a kolemjdoucí) se v pondělí 4. prosince mohli zeptat oživlé tiskárny HP úplně na cokoliv. Chtěli znát například odpověď na otázku života, vesmíru a vůbec, kolik je e na x-tou v první derivaci nebo jestli je Honza sexy. Jak zaznělo ve voiceoveru videa:

„Někdy tiskárnu otázky studentů zaskočily, až se jí málem zpřeházely cartridge.“

Když už jí odpovídání přestalo bavit, začala sama pokládat otázky.

Banda geeků v dodávce s wifi

Tiskárna byla umístěna před Fakultou stavební, a na dálku ji pomocí Wi-Fi ovládali přímo geekové z CZC.CZ (schovaní v opodál stojící dodávce). S nápadem přišel sám marketingový tým CZC.CZ a videoprodukci pak zajistila agentura Publishers. Dohromady se na samotné akci podílelo deset lidí (sedm lidí z Publishers a tři z CZC.CZ) a čtyři kamery.

Zábavné dvouapůlminutové video bylo zveřejněno na Facebook stránce CZC.CZ v neděli 10. prosince večer a dnes má více než 350 tisíc shlédnutí, tři tisíce reakcí a přes 315 sdílení. Příspěvek není označený jako sponzorovaný a samotná stránka má 111 tisíc fanoušků.

Jak slaví tiskárny Vánoce?

Na konci videa samozřejmě nesmí chybět soutěž. Výhrou je inkriminovaná HP DeskJet Ink Advantage řady 3700. V komentářích se již zúčastnilo přes 700 lidí.

Tým CZC.CZ se těší, že podobnou záležitost zrealizuje i s některým dalším ze svých partnerů. Nabízí se fotoaparáty či kamery, ale necháme se překvapit, s čím vyrukuje na nic netušící chodce příště.

Kam dál?

Na jaře letošního roku Mall.cz umístil v centru Prahy obrovský kávovar Philips, ve kterém tři asistenti zábavnou formou připravovali chutnou kávu a darovali ji kolemjdoucím.

Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.