Děti do čtrnácti let nesnáší, když si je rodiče chtějí na Facebooku přidat do přátel

18. 6. 2010 | IKE
Server eMarketer uveřejnil další z řady výzkumů, zabývající se chováním a postoji uživatelů na sociílních sítích. Tentokrát se zaměřil na reakce teenagerů, jejichž rodiče se chtějí stát na Facebooku jejich přáteli. Výsledek není vůbec překvapivý. Největší problém s přidáním svých rodičů mají děti mezi třináctým a čtrnáctým rokem.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

Server eMarketer uveřejnil další z řady výzkumů, zabývající se chováním a postoji uživatelů na sociílních sítích. Tentokrát se zaměřil na reakce teenagerů, jejichž rodiče se chtějí stát na Facebooku jejich přáteli.
Výsledek není vůbec překvapivý. Největší problém s přidáním svých rodičů mají děti mezi třináctým a čtrnáctým rokem. Mít rodiče mezi přáteli znervózňuje nebo vytáčí celých 58 % z nich. Poměrně menší část, 16 %, je pak s tímto stavem nad míru spokojena.
Ve věkové skupině 15 - 17 narůstá počet těch, kteří se se svými rodiči umí vypořádat, respektive jsou jim jejich aktivity na Facebooku jedno. Rodiče mezi svými přáteli nesnese méně než polovina - 45 %.
Čerstvě dospělí (věková skupina 18 - 19) má problém pouze z necelé třetiny (27 %), přičemž rodiče mezi své přátele si ráda přidá více než pětina těchto uživatelů (21 %).


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: