Digizone: ČT chystá regionální weby

19. 7. 2010 | ILE
Po personálních změnách na Kavčích horách je jasné, že se Česká televize více než kdy před tím zaměří na komunikaci prostřednictvím nových médií. A to leckde i na úkor televizního vysílání. Vyplynulo to mimo jiné z rozhovoru Milana Fridricha pro server Digizone.cz.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

Po personálních změnách na Kavčích horách je jasné, že se Česká televize více než kdy před tím zaměří na komunikaci prostřednictvím nových médií. A to leckde i na úkor televizního vysílání. Vyplynulo to mimo jiné z rozhovoru Milana Fridricha pro server Digizone.cz, který vyjde zítra.
Ten opouští na konci července post ředitele zpravodajství ČT a začíná řídit nově vzniklou divizi pro nová média. V rozhovoru oznámil záměr spustit v rámci televizní stanice ČT24 čtrnáct regionálních webových mutací portálu, které by přinášely informace z jednotlivých krajů. Zároveň s nimi by měl vzniknout zárodek čistě on-line kanálu ČT5, který by se měl stát vlajkovou lodí internetového vysílání veřejnoprávní televize.

Štítky dokumentu: Reklama online
Sdílejte tento článek:
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.