Díky Delta Air Lines si zdarma pořídíte selfie z nejoblíbenějších světových destinací

12. 6. 2017 | Milada Zemanová
Pořídit si selfie v Moskvě nebo Paříži je snem téměř každého. Ovšem ne všichni si tento zážitek mohou dovolit. Aerolinky Delta Air Lines tuto překážku vyřešily velice originálním způsobem.

Aerolinky Delta Air Lines ve spolupráci s marketingovou agenturou Wieden + Kennedy New York vytvořily hravou kampaň, díky které si může kdokoliv udělat selfie z destinací jako je Londýn, Los Angeles, Moskva, Paříž, Honolulu, Mexico city a mnohé další.

Celá myšlenka vznikla na základě popularity, kterou mají fotografie z cestování na seznamovacích profilech. Podle průzkumu, který agentura Wieden + Kennedy New York uskutečnila, celkem 62 % mužů a 74 % žen hledá partnera, který bude sdílet jejich cestovatelské zájmy. Každý druhý nezadaný člověk uvedl, že cestování je jeho nejoblíbenější činnost a také, že cestovat do jiného města kvůli rande je vzrušující. Navíc každý třetí nezadaný člověk považuje cestování za svou největší prioritu v roce 2017.

Z těchto důvodů umístily zmíněné aerolinie na zeď ve Williamsburgu, v Brooklynu celkem 9 výjevů z atraktivních destinací, takže si zde obyvatelé New Yorku mohou pořídit selfie, nahrát ji na svůj seznamkový profil a vydávat se tak za atraktivní partii. Tato #DeltaDatingWall zeď vybízí jednotlivce, aby si pořídili selfie, dokud nemají dostatek financí, aby se na jednotlivá místa podívali osobně. A současně doplňuje, že Delta Air Lines vás dopraví do nejvíce destinací ze všech aerolinek v New Yorku.

Jednotlivé fotografie jsou doplněny o milé kresby od Andrew Rae a tato zeď bude k dispozici po celé léto. Kampaň vznikla díky Wieden + Kennedy New York. Delta plánuje akce spolu s randící aplikací Tinder, kdy se budou moci lidé nechat vyfotit před selfíčky od profesionálního fotografa.  

Na vybrané fotografie se můžete podívat níže.
Zdroje: WERSMAdweek

Štítky dokumentu: Budování značky
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.