Dodejte svým videohovorům šťávu pomocí animovacího nástroje GIPHY Backdrop

21. 8. 2020 | Barbora Vičarová
Animovaný vesmír, kočičky nebo velké nadpisy? Právě takové může být vaše pozadí při videocallu na Zoomu, pokud použijete nový nástroj GIPHY Backdrop. Díky němu si můžete vytvořit své vlastní vtipné animované pozadí a ozvláštnit tak váš hovor s kolegy nebo kamarády.
31% firem v ČR plánuje zvýšit investice do sociálních médií. 1
  • Jak tvořit atraktivní obsah?
  • Jak zaujmout v sociálních médiích?
  • Jak zesilovat vliv u zákazníků?
  • Jak využívat ambasadory značky?
Nezůstávejte pozadu!
Zanechte nám kontakt, obratem se s vámi spojíme.
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
1 zdroj: PR Klub: 5/2020

Pokud k videohovorům na dálku používáte Zoom, možná vás potěší nový nástroj od platformy GIPHY s názvem GIPHY Backdrop. Díky němu si totiž můžete vytvořit šílené animované pozadí do videocallu přímo na míru vašim potřebám.

Platforma GIPHY, kterou nedávno koupil Facebook, nabízí širokou databázi GIFů, tedy krátkých videosmyček, kterými dokáže rychle vyjádřit snad jakoukoli emoci. GIFy můžete využívat napříč sociálními sítěmi, reagovat s nimi v komentářích nebo pomocí nich komunikovat s kamarády třeba na Messengeru. A teď se v GIPHY rozhodli posunout svoji působnost ještě dál.

Popularitu vtipných animovaných pozadí, které si za sebe můžete ve videohovoru nastavit, odstartoval projekt GIPHY Virtual Backgrounds, ve kterém v GIPHY nabídli uživatelům už předpřipravené šablony pozadí, které si za sebe můžete přidat ve videohovoru skrze platformu Zoom. Mohli jste se tak najednou ocitnout v posteli plné pavouků nebo na retro-ploše starého Windows počítače. 

Nyní se v GIPHY rozhodli, že dají všem svým uživatelům možnost vyrobit si svoje vlastní animované pozadí pomocí nového nástroje GIPHY Backdrop. V něm můžete využít již předpřipravených šablon od nejrůznějších umělců a populárních GIPHY uživatelů a dozdobit si je animacemi, stickerkami, filtry nebo nápisy. 

Celý proces je velmi jednoduchý. Pokud vám nestačí již předpřipravené šablony, můžete si také nahrát svoji vlastní fotku nebo video a na videocallu pak ohromit své kolegy nebo kamarády. Svůj výtvor můžete linkem svým přátelům nasdílet a i oni pak mohou používat vámi vytvořené pozadí pro své hovory. Tak směle do toho!

 

Štítky dokumentu: Kreativní inspirace

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: