Facebook chystá drobné úpravy, chce více informací

5. 8. 2011 | VOt
Sociální síť Facebook chce vědět ještě více informací o svých uživatelích. Má v plánu přidat některé funkce a změnit nastavení.

Facebook plánuje v nejbližší době lehce pozměnit své nastavení, aby se mohl dozvědět ještě více informací o svých zaregistrovaných uživatelích. Nyní jich má více než 750 milionů.


Nastávající rodiče, kteří mají profil na sociální síti, by mohli v budoucnu oznámit radostnou zprávu pomocí svého statusu. Nyní je na výběr ženatý/vdaná, rozvedený/á, zasnoubený/á, svobodný/á, ve vztahu, v otevřeném vztahu, vdovec, je to komplikované a žijeme odděleně. Nově by se měla objevit i možnost „V očekávání“. Je to prý dobré pro další utváření své virtuální identity.


Nová služba umožní přidat i profil nenarozeného dítěte. Rodiče budou moci přidat fotografie z ultrazvuku nebo také očekávaný datum narození svého dítěte. Pravidla sociální sítě Facebook však stále říkají, že si profil nesmí založit člověk, který je mladší třinácti let.


Nová služba je zatím ve fázi testování.


Nově by snad měla také vzniknout tlačítka podobná „Líbí se mi“. Dalšími by měly být „Potřebuji“ a „Chci“. Populární tlačítko „Líbí se mi“ využívá sociální síť především pro zobrazování reklamy.


Kdy přesně novinky Facebook zavede, není zcela jasné.

 

zdroj: www. mashable.com, www. telegraph.co.uk, www.adweek.com
 

Štítky dokumentu: Facebook Reklamy na Facebooku

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: