Facebook Friends prozradí, s kým jste na Facebooku nejčastěji v kontaktu

18. 8. 2011 | CaB
Díky novému bookmarkletu Facebook Friends můžete vidět s kým se na Facebooku nejčastěji bavíte a o koho se zde nejvíce zajímáte.

Díky novému bookmarkletu Facebook Friends můžete vidět s kým se na Facebooku nejčastěji bavíte a o koho se zde nejvíce zajímáte. Na novinku přišel programátor Jeremy Keeshin.


Keeshin totiž při vyhledávání narazil na soubor s názvem first_degree.php, který mu odhalil způsob, jak populární sociální síť řadí přátele svých uživatelů. Programátor říká, že je algoritmus postaven na tom, aby se uživatelům mezi prvními výsledky objevili ti přátelé, se kterými jsou nejčastěji v kontaktu, prohlížejí si jejich profily a komunikují s nimi více než s ostatními.


Nyní se můžete i vy sami podívat, kdo vás nejvíce zajímá. Po instalaci bookmarkletu dostanete k dispozici dlouhý seznam jmen s čísly. Čím vyšší je u jména negativní číslo, tím víc je uživatel v kontaktu s danou osobou. Komentuje jeho statusy, fotografie, často s ním chatuje apod.

 

Zdroj: www.mashable.com, www.techcrunch.com
 

Štítky dokumentu: Facebook
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.