Facebook koupil Push Pop Press

3. 8. 2011 | BVo
Facebook oznámil, že koupil startup Push Pop Press, který je známý především díky knize Ala Gora - Our Choice. Částka však zatím nebyla zveřejněna.

Facebook oznámil svou další akvizici. Společnost Marka Zuckerberga koupila Push Pop Press. Podmínky koupě nebyly zatím zveřejněny.


Podle zakladatelů Mika Matase a Kimona Tsinterise, kteří dříve pracovali pro firmu Apple, tato akvizice nesouvisí s tím, že by chtěl Facebook vydávat v nejbližší době elektronické knihy. Facebook chce prý využít technologií Push Pop Press na to, aby mohl nabídnout svým uživatelům další možnosti sdílení a nové nástroje. Společnost ve svém oficiálním prohlášení uvádí, že tento přelomový software změní způsob, jakým lidé vnímají a konzumují digitální obsah.


Startup Push Pop Press je známý především díky knize bývalého amerického viceprezidenta a senátora Ala Gora, která vyšla v roce 2009 pod názvem Our Choice (Naše volba). Kniha o globálním oteplování vyšla speciálně pro iPad, velmi oblíbený tablet od společnosti Apple.

 

Zdroj: www. mashable.com, www. techcrunch.com
 

Štítky dokumentu: Facebook Mobilní zařízení
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.