Facebook na burzu zatím nevstoupí

8. 3. 2010 | IKE
Přestože Facebook rozhodně patří mezi společnosti, které by na burze udělaly parádu, skutečnost je jiná. Facebook s se svým nástupem na Wall Street dlouhododbě koketuje, ale jak se zdá, zatím tento krok stále odsouvá. Mark Zuckerberg už oznámil, že vstup na burzu letos rozhodně nezvažují. "Vyplývá to zezávazku k našim investorům a zaměstnancům. Navíc nemám pocit, že by nás jakkoli tlačil čas."

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

Přestože Facebook rozhodně patří mezi společnosti, které by na burze udělaly parádu, skutečnost je jiná. Facebook s se svým nástupem na Wall Street dlouhododbě koketuje, ale jak se zdá, zatím tento krok stále odsouvá.
Mark Zuckerberg už oznámil, že vstup na burzu letos rozhodně nezvažují. "Vyplývá to zezávazku k našim investorům a zaměstnancům. Navíc nemám pocit, že by nás jakkoli tlačil čas."
Přátelé a spolupracovníci Marka Zuckerberga ovšem vidí situaci jinak. Podle nich stojí za jeho nechutí vstoupit na burzu zejména strach ze ztráty kontroly nad děním ve společnosti. Facebook prý dodnes považuje za své "dítě" a není schopen nechat jeho další vývoj v rukou stakeholderů.

Štítky dokumentu: Facebook

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: