Facebook s novinkami nedá pokoj - zprávy dostanou nový vzhled

26. 10. 2012 | BeDa
Facebook neustále vylepšuje a mění svůj vzhled a služby. Nyní došlo na podobu zpráv.

Občas se zdá, že je toho až příliš. Zaměstnanci Facebooku potřebují asi neustále dokazovat, že jsou pilní jako včelky. Facebook přináší další novinku. Tentokrát se nového vzhledu a vylepšených funkcí dočkají zprávy.

 

O novém vzhledu zpráv se u Facebooku hovořilo už od srpna. Ale kdy se tato změna projeví plošně u všech uživatelů, není známo. Nyní se začínají ozývat první uživatelé, u kterých Facebook testuje funkčnost a reakce.
Marketingová agentura Interactive Swim zveřejnila náhled nového vzhledu a přidala i pár informací. Zprávy můžete poslat komukoliv, nemusí být ani uživatelem Facebooku. Do zpráv se půjde jednodušeji přidávat různé obrázky a emotikony. Dále bude možné ve zprávách vyhledávat na základě klíčových slov. Po levé straně bude seznam všech zpráv a na pravě straně obrazovky budou mít uživatelé možnost otevřít si jednu celou vybranou konverzaci.

 

Tento nový vzhled by se měl dostat ke všem uživatelům. Vedení Facebooku ale zatím odmítá uvést kdy. Proces přeměny už nicméně nastal, nový vzhled zpráv se již zobrazil i autorce tohoto článku.

Mezi další testované novinky patří i hvězdičkové hodnocení míst (Places) Týká se to například hotelů, restaurací, muzeí a jiných míst, kde se uživatelé největší sociální sítě checknou. Hodnocení se pohybuje na škále od 1 do 5 hvězd.

 

Zdroje: www.mashable.com, www.allfacebook.com

Štítky dokumentu: Facebook

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: