Facebook spouští experimentální aplikaci Tuned pro páry

9. 4. 2020 | Milada Zemanová
Tato novinka je jenom pro páry. Nová chatovací aplikace umožňuje sdílet hudbu, fotografie, vytvářet si digitální deník a obecně má nahradit jedinečnou komunikaci partnerů ve chvílích, kdy nejsou fyzicky spolu.

Facebook potichu vypustil novou chatovací aplikaci s názvem Tuned, která má usnadnit a zpříjemnit komunikaci mezi partnery. Aplikace je prozatím k dispozici ve Spojených státech a Kanadě a stojí za ní facebookový tým New Product Experimentation. Jedná se tedy, jak název oddělení napovídá, o experiment. V případě nezájmu bude tato aplikace rychle stažena z trhu.

Mnoho párů je z důvodů současné koronavirové krize zavřených ve společné domácnosti a tráví tak spolu možná více času, než je jim libo. Tyto páry tedy o aplikaci zpestřující konverzaci pravděpodobně nebudou mít zrovna zájem. Naopak partneři, kteří žijí odděleně, v ní mohou nalézt způsob, jak kreativně vyjádřit svou lásku, podělit se o svou náladu, sdílet hudbu a vytvářet digitální deník všech jedinečných okamžiků.

Tuned je tedy chatovací aplikace, která klade důraz na kreativitu. Konkrétně na časté používání samolepek a sdílení aktualizací o svých náladách. K jednotlivým zápisům lze přidávat fotografie či hlasové poznámky a projevovat se autenticky. Tedy tak, jak vás pravděpodobně zná jen váš partner. Aplikaci je navíc možné napojit na Spotify, a sdílet tak oblíbené skladby.

Štítky dokumentu: Facebook
Sdílejte tento článek:
Podobné články: