Facebook spouští foto komentáře

20. 6. 2013 | PeMi

Příklon k vizuální stránce a fotografiím je na Facebooku patrný již delší dobu. Mezi jeho uživateli se také rozmáhá to, že si odpovídají v komentářích linky na fotografie – nejčastěji na memy s připsanými vzkazy. Právě oni budou mít největší radost z vylepšení funkčnosti komentářů, kde bude brzy možné nahradit zmíněné linky přímo nahráním výstižné fotografie. Toto vylepšení bylo původně vytvořeno na hackathonu zaměstnanců. Nyní by mělo probíhat postupné globální uvedení do praxe u účtů uživatelů. U políčka pro text komentáře vpravo by se i u vás měl objevit brzy symbol fotoaparátu.

Facebook mezi svými tipy, jak nový způsob komentování využít, ukazuje nudné o očividné příklady, kdy se přímo ptáte na něco, co jde špatně popsat slovy. Na „Jaké jsou vaše nejoblíbenější nápisy v rámci kampusu?" je skutečně nejlepší dotyčnou věc vyfotit. My se však domníváme, že nepopulárnější využití najdou memy. S trochou hledání se nám podařilo najít pěkných pár snímků, které jako reakce na určité statusy dokonale sedí.

Když přijímáte výzvu.


Když vás někdo zklamal.


Když se vám daří jako nikdy předtím.


Když flirtujete s ajťačkou.


Když sdělujete kamarádovi, že mu skutečně nepomůžete se stěhováním.


Když provokujete trolla (nebo jím sám jste).


Když se vám nelíbí nacistické vtipy.


Když je to tak špatné, že nemáte slov.


A jistě jedna z nejpoužívanějších fotek vůbec, která se vám bude hodit pro všechny chvíle úspěchu.

Zdroj: www.mashable.com

 

Štítky dokumentu: Facebook
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.