Facebook spustil Timeline všem uživatelům

16. 12. 2011 | BVo
Sociální síť Facebook od včerejšího dne zpřístupňuje uživatelům nový vzhled profilů tzv. Timeline (v české verzi Moje historie).

Sociální síť Facebook prochází jednou z největších změn ve své historii. Na blogu oficiálně oznámila, že od 15. prosince zpřístupňuje uživatelům novou podobu uživatelských účtů. Novinka zvaná Timeline (v české verzi Moje historie) byla představena už na konci září letošního roku a měla fungovat během několika týdnů. Kvůli právním sporům však byla nakonec spuštěna až teď.

Profilová stránka nyní zobrazí veškeré informace o uživateli do podoby časové linky. Návštěvníky profilu provede celým jeho životem, od narození až po současnost. Záleží ale pouze na samotném uživateli, jaké informace na svém profilu zveřejní a zda si Timeline vyzdobí fotografiemi nebo videi. Na úpravy profilu je daná sedmidenní lhůta, kdy obsah časové osy uvidí pouze majitel daného účtu.

Pokud ještě na novou podobu uživatelského profilu čekáte, můžete si ji aktivovat sami. Po zapnutí Timeline však už není cesty zpět.

 

Zdroj: www.blog.facebook.com, www.thenextweb.com

Štítky dokumentu: Facebook YouTube

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: