Firmy Google a Samsung představily Ice Cream Sandwich a Nexus Prime

19. 10. 2011 | BoB
Společnosti Google a Samsung dnes představily mobilní telefon Nexus Prime s novou verzí operačního systému Android 4.0, které nese označení Ice Cream Sandwich.

Společnosti Google a Samsung představily v Hongkongu dlouho očekávaný mobilní telefon Nexus Prime s novou verzí operačního systému Android 4.0. Nexus Prime je prvním smartphonem, který obsahuje operační systém nesoucí označení Ice Cream Sandwich.


Novinka, která se na trhu objeví už během listopadu, nabízí displej s úhlopříčkou 4,65 palců, HD rozlišení 1280x780 a velmi tenké tělo. Uživatelé dostanou k dispozici 16 GB nebo 32 GB paměť na data a aplikace. Operační systém Android 4.0 má nové uživatelské prostředí bez tlačítek, jiný vzhled systému nebo také vylepšenou fotogalerii.


Mobilní telefon Nexus Prime měl být původně představen už 11. října v kalifornském San Diegu na konferenci CTIA Mobile Bussines. Společnosti se však rozhodly jeho uvedení o několik dnů odložit.

 

Zdroj: www.mashable.com, www.telegraph.co.uk
 

Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.