Focus Agency změnila tvář webu pro diabetiky

6. 8. 2012 | Petr Michl
Stránky lecbacukrovky.cz jsou průvodcem a pomocníkem jak pro pacienty samotné, tak i pro jejich rodinné příslušníky. Nyní nabízí propracovanější obsah i funkce.

Česká PR agentura Focus Agency s.r.o. realizovala ve spolupráci s Novo Nordisk s.r.o. redesign a úpravu funkcionality webu lecbacukrovky.cz. Stránky jsou nyní nejen přehlednější a informačně obsáhlejší, ale nabízejí také propracovanější a zajímavější funkce sloužící lidem trpícím tímto závažným onemocněním.

 

Počet diabetiků v naší populaci stoupá. Cílem internetových stránek lecbacukrovky.cz je seznamovat veřejnost s problematikou diabetu 2. typu, zlepšit přístup k informacím, prevenci a novým metodám léčby této civilizační choroby. Stránky jsou průvodcem a pomocníkem jak pro pacienty samotné, tak i pro jejich rodinné příslušníky, kteří mohou diabetikům pomáhat např. při plánování jídelníčku. K tomu Iva Piljarová ze společnosti Novo Nordisk s.r.o. dodává: „Život s diabetem není jednoduchý, a tak se snažíme nemocným lidem jejich pozici co nejvíce ulehčit a dát jim k dispozici informační zdroj, který je nejen edukativní, ale také interaktivní. Lecbacukrovky.cz poskytuje řadu užitečných funkcí a hlavním cílem je ukázat pacientům, jak žít plnohodnotný život i s cukrovkou.”

 

Mezi zmiňované interaktivní funkce patří například nutriční kalkulačka, díky které si pacient může snadno spočítat nutriční hodnoty potravin a sestavit si tak jídelníček odpovídající jeho dietě. Dalším užitečným prvkem je Slovníček diabetika, kde jsou vysvětleny pojmy týkající se tohoto onemocnění. K dispozici jsou také odborníci, kteří odpovídají na dotazy čtenářů, a seznamy odborných pracovišť po celé ČR, na která se pacienti mohou obracet.
 


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: