Google+ představuje nové funkce a vylepšení

20. 12. 2011 | BVo
Sociální síť Google+ přináší uživatelům několik novinek. Týkají se firemních stránek, hlavního streamu, fotografií nebo také upozornění na změny v uživatelském profilu.

Sociální síť společnosti Google přichází před Vánoci s další řadou novinek. Změny se týkají firemních stránek, streamu, fotografií a notifikací. Nové funkce bude Google nasazovat postupně během několika dnů nebo týdnů. Jako první se pravděpodobně dočkají uživatelé ve Spojených státech.

A co tedy Google přichystal?

Nedávno spuštěné firemní stránky bude nově moci spravovat více uživatelů. Google+ umožní přidat až 50 administrátorů. Doposud mohl firemní stránku spravovat pouze ten, kdo ji založil. Všem správcům pak budou chodit upozornění, aby měli přesný přehled o dění na stránce.

Inovace čeká také hlavní stream. Uživatelé si budou moci nastavit prioritu a četnost příspěvků u jednotlivých Kruhů. Zvolí si, zda chtějí zobrazovat všechny publikované příspěvky, většinu, jen některé a nebo žádné.

Nový je také prohlížeč fotografií. Podle správců sociální sítě je teď přehlednější a nabídne i jednoduší a zábavnější označování lidí na fotkách.

Změn se také dočkalo červené tlačítko, které uživatele upozorňuje na změny v profilu. Notifikace budou nově obsahovat krátké preview, aby bylo hned jasné, čeho se daná zpráva týká.

 

Zdroj: googleblog.blogspot.com

Štítky dokumentu: Google YouTube

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: